ناواس: به خاطر هواداران رئال باید برنده شویم + اظهارات سرنشین همراه قائدی درباره سانحه مرگبار – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس: کیلور ناواس بعد از تساوی ۲ بر ۲ شب گذشته با لوانته اظهار داشت:جای تعجب دارد چرا که بازیکنان لوانته تنها یک بار به دروازه ما نزدیک شدند و در همان حال هم به گل رسیدند
خبرگزاری فارس: کیلور ناواس بعد از تساوی ۲ بر ۲ شب گذشته با لوانته اظهار داشت:جای تعجب دارد چرا که بازیکنان لوانته تنها یک بار به دروازه ما نزدیک شدند و در همان حال هم به گل رسیدند.
در این مسابقه بواتنگ ۴۲ و پازینی ۸۹ برای لوانته،‌راموس ۱۱ و ایسکو ۸۱ برای رئال گل زدند.

وی افزود:اکنون وقت آن رسیده که از جا برخیزیم.باید درک کنیم کسانی که به ورزشگاه می‌آیند،‌هوادار تیم هستند و می‌آیند که جشن بگیرند. باید شخصیت والای خود را نشان دهیم که به هوادار احترام می‌گذاریم و برایش نتیجه می‌گیریم.

——————-
ایسنا: در گزارش افسر راهنمایی و رانندگی درباره تصادف بامداد دوشنبه مهدی قائدی با خودروی MVM آمده که در این خودرو 4 سرنشین دیگر همراه این بازیکن استقلال حضور داشته‌اند
ایسنا: در گزارش افسر راهنمایی و رانندگی درباره تصادف بامداد دوشنبه مهدی قائدی با خودروی MVM آمده که در این خودرو 4 سرنشین دیگر همراه این بازیکن استقلال حضور داشته‌اند. یکی از این افراد محمدامین حسن پور است که طبق گزارش راهنمایی و رانندگی هنگام بروز حادثه در صندلی عقب حضور داشته است.
او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا سرنشینان خودرو  هنگام حادثه حالت عادی داشتند؟ گفت‌: همه افراد حالت عادی داشته‌اند.

محمد امین حسن پور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این سانحه اظهارکرد: من قصد صحبت کردن ندارم و در دادگاه صحبت می‌کنم. فقط می‌توانم بگویم که راننده این اتومبیل من بودم و گزارش راهنمایی و رانندگی درباره این سانحه اشتباه است.

 در چند روز اخیر اخباری مبنی بر کورس گذاشتن یک خودروی پرادو با خودروی MVM مهدی قائدی منتشر شده و عامل اصلی سرنگونی خودروی MVM را برخورد پرادو از پشت به این اتومبیل اعلام کرده‌اند اما حسن‌پور در این باره اظهارکرد: چنین چیزی نبوده و هیچ خودروی پرادویی در این ماجرا حضور نداشت. ما با هیچ ماشینی کورس نگذاشتیم.

در این گزارش آمده است که مهدی قائدی راننده اتومبیل بوده است.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *