بوسنیچ: نگذارید ایران، ارزانی را به خدمت بگیرد + سازمان زندان‌ها: فقط «سینا قنبری» خودکشی کرد – آژانس خبری ایبنا نیوز

ایسنا: ‌به نقل از سایت استرالیایی ‌اسپورت، دنیل ارزانی که والدین ایرانی دارد و در ‌استرالیا به دنیا آمده است، مورد توجه سران فوتبال استرالیا قرار گرفته است
طبق قانون فیفا ارزانی که در رده‌های پایه و جوانان برای استرالیا بازی کرده است می‌تواند همچنان برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بازی کند چون بازی رسمی ملی برای تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا انجام نداده است.

ستاره جوان تیم ملبورن سیتی در لیگ استرالیا به عنوان پدیده جوان فوتبال انتخاب شد و مارک بوسنیچ، دروازه‌بان سابق استرالیا، از فدراسیون فوتبال این کشور خواهش کرده هر طور شده یک بازی دوستانه را ترتیب دهد و ارزانی را به تیم‌ ‌ملی دعوت کند تا خیال همه بابت حضور او در تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا راحت شود.

ایسنا: ‌به نقل از سایت استرالیایی ‌اسپورت، دنیل ارزانی که والدین ایرانی دارد و در ‌استرالیا به دنیا آمده است، مورد توجه سران فوتبال استرالیا قرار گرفته است.
همچنین یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال استرالیا که نمی‌خواست نامش فاش شود، گفت‌: اگر بگذاریم او برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بازی کند، یک افسوس و ناراحتی بزرگ برای ما است، چون پدیده بزرگی را از دست داده‌ایم.

این سایت نوشت: احتمال حضور ارزانی در جام جهانی  ۲۰۱۸ روسیه است ولی نه با تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا، چون ایرانی‌ها بو برده‌اند که چنین بازیکن تکنیکی و با کیفیتی در لیگ استرالیا است و می‌خواهند او را به تیم‌ ‌ملی ببرند.

——————-
خبرگزاری ایسنا: روابط عمومی سازمان زندان‌ها خودکشی فردی در زندان اراک را تکذیب کرد.

در پی انتشار مجدد اخباری در برخی محافل و توسط بعضی از مسئولین در خصوص خودکشی دو نفر در زندان های اوین و اراک، روابط عمومی سازمان زندان ها با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: در جریان حوادث و اغتشاشات اخیر و بازداشت عده‌ای از آشوبگران و انتقال آن ها به زندان های کشور، فقط متهمی به نام سینا قنبری که در بازداشتگاه اوین تحت بازداشت بود در سحرگاه روز شانزدهم دی ماه اقدام به خودکشی کرده است که رسیدگی قضایی در این خصوص در حال پیگیری می باشد و در هیچ زندان دیگری اتفاق مشابه رخ نداده است
در پی انتشار مجدد اخباری در برخی محافل و توسط بعضی از مسئولین در خصوص خودکشی دو نفر در زندان های اوین و اراک، روابط عمومی سازمان زندان ها با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: در جریان حوادث و اغتشاشات اخیر و بازداشت عده‌ای از آشوبگران و انتقال آن ها به زندان های کشور، فقط متهمی به نام سینا قنبری که در بازداشتگاه اوین تحت بازداشت بود در سحرگاه روز شانزدهم دی ماه اقدام به خودکشی کرده است که رسیدگی قضایی در این خصوص در حال پیگیری می باشد و در هیچ زندان دیگری اتفاق مشابه رخ نداده است.

روز چهارشنبه هفته گذشته تعداد ۱۱ نفر از نمایندگان مجلس ضمن بازدید از بازداشتگاه اوین و مشاهده فیلم دوربین های مداربسته و بازدید از محل خودکشی متوفی سینا قنبری، جزئیات موضوع را بررسی نمودند.

خبرگزاری ایسنا: روابط عمومی سازمان زندان‌ها خودکشی فردی در زندان اراک را تکذیب کرد.
این اطلاعیه می افزاید: فردی که در اراک اقدام به خودکشی نموده است در زندان نبوده و در اختیار ضابطین قانونی قرار داشته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *