تغییر در زمان پخش برنامه «علی ضیا» + اسماعیلی آماده درخشش دوباره در استقلال – آژانس خبری ایبنا نیوز

باشگاه خبرنگاران جوان: «فرمول یک» همزمان با دهه فجر در ساعتی متفاوت و با مدت زمانی طولانی تر از شبکه یک سیما روی آنتن می رود‌
باشگاه خبرنگاران جوان: «فرمول یک» همزمان با دهه فجر در ساعتی متفاوت و با مدت زمانی طولانی تر از شبکه یک سیما روی آنتن می رود‌.

تغییر در زمان پخش برنامه «علی ضیا» 

«فرمول یک» به تهیه کنندگی افشین حسین خانی، این هفته شنبه تا پنجشنبه بین ساعت 19:30 تا 21 از شبکه یک سیما پخش می شود.

ضیا تا 21 بهمن در این ویژه برنامه ها میزبان استانداران، وزرا و چهره های سیاسی مختلف است تا درباره رشد و شکوفایی کشور در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با آنها گپ بزند.

——————-
ورزش سه: فرشید اسماعیلی که در این فصل نمایش قابل قبولی در ترکیب استقلال داشته و در بازی هایی که در زمین بازی حاضر شده موفق شده نقش تاثیرگذاری در تیمش داشته باشد، در 2 بازی برابر صنعت نفت در جام حذفی و پارس جم در لیگ برتر نیمکت نشین بود و حالا آماده است تا دوباره از بازی با ذوب آهن به ترکیب این تیم اضافه شود
حالا هم اسماعیلی در وضعیتی مشابه اول فصل گذشته قرار گرفته است و بی تردید با درخشش در چند بازی پیش رو می تواند نظر شفر را تغییر بدهد و دوباره به بازیکن ثابت استقلال تبدیل بشود.

سرور چپاروف به دلیل مصدومیت چند روزی است که با استقلال تمرین نمی کند و فرشید اسماعیلی در اوج آمادگی امیدوار است دوباره به ترکیب اصلی استقلال اضافه شود و با درخشش خود در این بازی حساس یک بار دیگر جای ثابت خود در ترکیب اصلی را پس بگیرد.

ورزش سه: فرشید اسماعیلی که در این فصل نمایش قابل قبولی در ترکیب استقلال داشته و در بازی هایی که در زمین بازی حاضر شده موفق شده نقش تاثیرگذاری در تیمش داشته باشد، در 2 بازی برابر صنعت نفت در جام حذفی و پارس جم در لیگ برتر نیمکت نشین بود و حالا آماده است تا دوباره از بازی با ذوب آهن به ترکیب این تیم اضافه شود.
اسماعیلی فصل پیش هم که منصوریان ستاره های زیادی را جذب کرد، در ابتدای فصل نیمکت نشین بختیار رحمانی بود؛ اما ستاره شماره 88 استقلال آنقدر خوب کار کرد که بختیار مجبور شد در نیم فصل این تیم را ترک کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *