دی ماریا: می‌توانیم رئال را شکست دهیم + تولید نمایشگرهای کوچک فوق دقیق – آژانس خبری ایبنا نیوز

ایسنا: به نقل از اکیپ، در یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین دیدارهای هفته نخست دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب رئال مادرید در سانتیاگوبرنابئو از پاری ‌سن‌ ژرمن پذیرایی خواهد کرد
او ادامه‌ داد: اتلتیکومادرید  تیمی بزرگ و پر ستاره است و همواره به دنبال قهرمانی و پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا است. این دیدار برای رئال مادرید به کلی متفاوت با لیگ قهرمانان است. وقتی هواداران رئال مادرید سرود لیگ قهرمانان اروپا را می‌خوانند بازیکنان سراپا انرژی و انگیزه می‌شوند.

ایسنا: به نقل از اکیپ، در یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین دیدارهای هفته نخست دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب رئال مادرید در سانتیاگوبرنابئو از پاری ‌سن‌ ژرمن پذیرایی خواهد کرد.
آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی پاری ‌سن‌ ژرمن که پیشینه قهرمانی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان را در کارنامه دارد درباره این دیدار حساس، گفت‌:  من در سال ۲۰۱۴ در دیدار خاطره‌انگیز توانستم قهرمانی با رئال مادرید را به دست آورم. در آن دیدار تا ثانیه‌های پایانی با یک گل از اتلتیکومادریدعقب بودیم و بسیاری بر این باور بودند که کار تمام شده است اما  ضربه سر راموس همه چیز را تغییر داد و در نهایت این ما بودیم که جام قهرمانی را بالای سر بردیم. برای پیروز شدن در چنین دیدارهایی به شانس نیاز است.

دی ماریا در پایان سخنانش بیان‌ کرد: درست است که رئال مادرید در فصل جاری عملکرد خوبی از خود نشان نداده اما  اصلا بازی برابر این تیم آسان نیست. با نهایت تمرکز، حفظ توپ و نداشتن استرس در برنابئو می‌توانیم رئال مادرید را شکست دهیم.

——————-

خبرگزاری مهر: سه شرکت بزرگ فناوری با همکاری یکدیگر ۱۰ میلیون دلار در شرکتی سرمایه گذاری کرده اند تا نمایشگرهای فوق دقیق کوچکی برای هدست های واقعیت مجازی و افزوده تولید شود
اپل، ال جی و والو با خرید تازه خود بیش از ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار سهم ای مگین را خریداری کرده اند. ارزش هر یک از سهام این شرکت در حال حاضر ۱.۴۵ دلار است.

خبرگزاری مهر: سه شرکت بزرگ فناوری با همکاری یکدیگر ۱۰ میلیون دلار در شرکتی سرمایه گذاری کرده اند تا نمایشگرهای فوق دقیق کوچکی برای هدست های واقعیت مجازی و افزوده تولید شود.

تولید نمایشگرهای کوچک فوق دقیق

به گزارش فون ارنا، اپل، ال جی و والو این سرمایه گذاری را در شرکتی به نام ای مگین انجام داده اند که به علت تولید نمایشگرهای OLED کوچک برای استفاده در ارتش، مراکز درمانی و صنایع مختلف شهرت فراوانی دارد.

انتظار می رود اپل از فناوری این شرکت برای تولید یک عینک واقعیت افزوده اختصاصی استفاده کند و پلتفرم بازی والو هم با همکاری ال جی یک هدست خاص بازی های واقعیت مجازی را از همین طریق طراحی کند. دقت نمایشگرهای تولید شده توسط ای مگین هم اکنون ۲۰۴۸ در ۲۰۴۸ پیکسل است.

تولید نمایشگرهای OLED کوچک قابل نصب در هدست های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده زمینه را برای تولید عینک های جدیدی فراهم می کند که مشکلات دست و پاگیر هدست های فعلی را ندارند و استفاده از خدمات واقعیت افزوده را هم ممکن می کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *