مضرات مصرف چای داغ برای برخی افراد + اردوی استقلال در انتظار برنامه AFC – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری ایسنا: چای داغ نوشیدنی مطلوبی به ویژه برای فصل زمستان است اما نوشیدن چای داغ می تواند برای برخی از افراد پیامدهای منفی جدی داشته باشد
 به گزارش مدیکال  نیوز تودی، به گفته متخصصان چینی ترکیب سیگار، مواد الکلی، ترکیب‌هایی موجود در چای و تاثیرات منفی نوشدین چای داغ، سلامت را به خطر می‌اندازد.

خبرگزاری ایسنا: چای داغ نوشیدنی مطلوبی به ویژه برای فصل زمستان است اما نوشیدن چای داغ می تواند برای برخی از افراد پیامدهای منفی جدی داشته باشد.
گروهی از متخصصان چینی دریافتند دمای چای بر سلامت تاثیر می‌گذارد و پیامدهای منفی چای داغ روی سلامتی در برخی از افراد بیشتر است. در این بررسی آمده است مصرف چای داغ  با شروع سرطان مری مرتبط است.

چای داغ در عین حال که به گرم شدن در فصل زمستان و تسکین گلودرد کمک می کند، موجب سرحال شدن در اول صبح می شود و به دلیل تاثیرات آنتی‌اکسیدانی برای سلامتی مفید است، می تواند برای برخی از افراد خطرات جدی را به همراه داشته باشد.

در سراسر جهان چای داغ از نوشیدنی‌های پرطرف‌دار است و برآورد شده تنها در سال ۲۰۱۶ چیزی حدود ۲.۹ میلیون تن چای مصرف شده است.

سرطان مری هشتمین سرطان شایع در سراسر جهان است. در این بررسی آمده است نوشیدن چای داغ در افرادی که مصرف سیگار و مواد الکی دارند با خطر ابتلا به سرطان مری مرتبط است.

——————-
ورزش سه: استقلال در اولین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه 24 بهمن ماه مهمان الریان در قطر است و باید در دوحه برابر این تیم قرار بگیرد
آبی پوشان در دومین دیدار میزبان الهلال هستند اما نامشخص بودن محل برگزاری این بازی باعث شده تا باشگاه استقلال و وینفرد شفر برای برگزاری و یا عدم برگزاری اردو در قطر با دردسر رو به رو باشند.

ورزش سه: استقلال در اولین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه 24 بهمن ماه مهمان الریان در قطر است و باید در دوحه برابر این تیم قرار بگیرد.
استقلالی ها در ابتدا تصمیم داشتند تا با توجه به معرفی قطر به عنوان میزبان، بعد از دیدار با الریان یک هفته در این کشور اردو بزنند و سپس در دوحه دومین دیدار خود را با الهلال برگزار کنند و به تهران باز گردند اما تصمیم فدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری بازی در عمان و اعتراض فدراسیون فوتبال ایران باعث شده تا محل دیدار دوم استقلال نا مشخص باشد و به همین دلیل آبی ها هنوز درباره برگزاری اردو و محل برگزاری آن به جمع بندی نهایی نرسیدند و همچنان در انتظار مشخص شدن کشور برگزار کننده دیدار با الهلال هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *