پاسخ عجیب پرز به تهدید جدایی آسنسیو – آژانس خبری ایبنا نیوز

ورزش سه: خوتا ژوردی، ایجنت فوتبالی و یکی از کارشناسان مطرح برنامه ال چیرینگیتو شب گذشته ادعای جالبی را در مورد آسنسیو مطرح کرد
ورزش سه: خوتا ژوردی، ایجنت فوتبالی و یکی از کارشناسان مطرح برنامه ال چیرینگیتو شب گذشته ادعای جالبی را در مورد آسنسیو مطرح کرد.

پرز در واکنش به تهدید جدایی آسنسیو برای وی این پیام را فرستاده است:« از هر جهت آسوده خاطر باش. نگرانی تو بیهوده است و این قول را به تو می دهم که فصل بعد مربی ای که در رئال خواهد بود، روی تو به عنوان یک مهره کلیدی حساب باز خواهد کرد.»

پاسخ عجیب پرز به تهدید جدایی آسنسیو

طبق ادعای خوتا ژوردی، آسنسیو که از بدقولی زیدان آزرده خاطر شده، به اطرافیانش گفته است که اگر شرایط تا پایان فصل تغییر نکند، به جدایی از رئال فکر خواهد کرد. گویا این خبر به گوش فلورنتینو پرز، مدیر رئال رسیده و او پاسخ جالبی نیز به مدیر برنامه های آسنسیو داده است.

مارکو آسنسیو سال 2015 و با رقم 4 میلیون یورو از مایورکا به خدمت گرفته شد و پس از یک سال حضور قرضی در اسپانیول به رئال مادرید بازگشت. او در اولین بازی رسمی خود برای رئال در سوپرکاپ اروپای 2016 برابر سویا موفق به گلزنی شد و فصلی به یادماندنی را برای خود رقم زد.

آسنسیو در فینال لیگ قهرمانان سال گذشته نیز موفق شد یکی از 4 گل رئال را به یوونتوس بزند و به تیم ملی اسپانیا نیز راه یافت. او شروعی خیره کننده در فصل جاری داشت ولی به تدریج دچار افت شد و زیدان دیگر به عنوان بازیکن ثابت روی او حساب نمی کند در حالی که تابستان اینگونه تصور می شد که نقش آسنسیو پررنگ تر از فصل گذشته خواهد شد.

پاسخ عجیب پرز به تهدید جدایی آسنسیو

در واقع پرز تلویحا اشاره کرده است که زیدان فصل بعد روی نیمکت رئال نخواهد بود. این ادعا در ماه فوریه که هنوز تکلیف رئال در لیگ قهرمانان مشخص نشده، در نوع خود جالب توجه است. گویا پرز از هم اکنون تصمیم خود برای برکناری زیزو را گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *