ماکت موشک قدر در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن + آمار توئیتر عربی لیگ قهرمانان آسیا از رکوردداران – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری ایسنا: ماکت موشک قدر با جمله‌ای هشدار آمیز از مقام معظم رهبری خطاب به سران رژیم غاصب اسراییل در مسیر راهپیمایی22 بهمن استقرار یافت
گروه‌های خبری قبل از آغاز مراسم در برخی از خیابان‌های منتهی به خیابان و میدان آزادی عکس‌های یادگاری و دسته جمعی می‌گرفتند.

طبق اعلام شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی سی و نهمین مراسم راهپیمایی 22 بهمن همزمان در تهران در بیش از هزار شهر و 4000 هزار روستا با حضور بیش از شش هزار عکاس، خبرنگار، و تصویر بردار در حال برگزاری است.

خبرنگاران، عکاسان و گروه‌های تصویربرداری خارجی عمدتا از کشورهای انگلستان، ترکیه، اسپانیا، ژاپن و رسانه‌های کشورهای عربی هستند.

چهلمین مراسم راهپیمایی 22 بهمن راس ساعت 9 از ده مسجد اعلام شده آغاز شد و مردم به صورت انفرادی، دو نفره، خانوادگی و دسته جمعی در حال حرکت به سوی خیابان و میدان آزادی محل برگزاری مراسم  هستند.

حضور نیروهای امدادی، امنیتی، پلیس و کارکنان زحمتکش خدماتی شهردای در خیابانهای منتهی به خیابان آزادی و میدان آزادی مشهود است.

 سی و نهمین مراسم راهپیمایی 22 بهمن که با شعار «افتخار به گذشته امید به آینده»  از مسیرهای ده گانه آغاز شد، حاشیه‌های متنوعی به همراه داشت که مهمترین آن تا این لحظه جمله‌ای از مقام معظم رهبری بر روی بدنه موشک قدر در تقاطع آزادی رودکی که نوشته شده است: «اگر غلطی از مسئولین رژیم صهیونیستی سر بزند جمهوری اسلامی تل آویو و حیفا را نابود خواهد کرد.»

خبرگزاری ایسنا: ماکت موشک قدر با جمله‌ای هشدار آمیز از مقام معظم رهبری خطاب به سران رژیم غاصب اسراییل در مسیر راهپیمایی22 بهمن استقرار یافت.
——————-
خبرگزاری فارس: توئیتر عربی لیگ قهرمانان آسیا در آستانه آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ آماری از رکوردداران این رقابت‌ها منتشر کرد
باشگاه استقلال ایران و الهلال عربستان تنها باشگاه‌هایی در آسیا هستند که موفق شدند ۲ بار قهرمانی آسیا را بدون شکست کسب کنند.

خبرگزاری فارس: توئیتر عربی لیگ قهرمانان آسیا در آستانه آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ آماری از رکوردداران این رقابت‌ها منتشر کرد.
در آمار ارائه شده از سوی این منبع باشگاه پرسپولیس بدشانس ترین باشگاه آسیایی در تاریخ این رقابت‌ها معرفی شد زیرا با وجود اینکه موفق شده بود ۵ بار به نیمه نهایی صعود کند اما یک بار هم نتوانسته به فینال راه پیدا کند.

آمار توئیتر عربی لیگ قهرمانان آسیا از رکوردداران 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *