هشدار قطر به مدیران تیم طارمی و رفیعی + برانکو دوباره سوشا را فیکس کرد – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قطر به خاطر اقدام غیروزشی مدیران باشگا‌های الغرافه و الخور به آنها هشدار داد
خبرگزاری فارس: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قطر به خاطر اقدام غیروزشی مدیران باشگا‌های الغرافه و الخور به آنها هشدار داد.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قطر با صدور بیانیه‌ای به مدیران ۲ باشگاه الغرافه و الخور هشدار داد و اعلام کرد که در صورتی که دوباره آنها اقداماتی غیر ورزشی انجام دهند، محروم خواهند شد.

مهدی طارمی، مهاجم سابق پرسپولیس در این فصل برای الغرافه و سروش رفیعی، هافبک سابق سرخ پوشان برای الخور بازی می‌کند.

——————-
ورزش سه: شاگردان برانکو ایوانکوویچ 3 بار دروازه نوشی صوفیانی را باز کردند تا شانس بازی سوشا مکانی در دیدار بعدی افزایش یابد
روی گل اول و سوم می توان مدافعان را بابت عدم پوشش نادرست، تقصیرکار دانست؛ اما گل سوم، اشتباه محض این دروازه‌بان جوان بود.

ورزش سه: شاگردان برانکو ایوانکوویچ 3 بار دروازه نوشی صوفیانی را باز کردند تا شانس بازی سوشا مکانی در دیدار بعدی افزایش یابد.
صوفیانی که در بازی جام حذفی درخشش بسیار خوبی مقابل پرسپولیس داشت، این بار جزو مقصرین باخت صنعت بود. در واقع مهاجمان پرسپولیس موفق شدند خرده حسابی که از جام حذفی با او داشتند را در بازی لیگ برتر، تسویه کنند.

او که یک سال زیر نظر برانکو ایوانکوویچ بازی کرده بود، روز گذشته نیز دیداری صمیمانه با این سرمربی کروات داشت. او به همراه لوبانف دروازه‌بانان پرسپولیس در لیگ پانزدهم بودند و در کنارِ مدافعان این تیم، فصلی عجیب را رقم زدند که ماحصل آن، از دست رفتن قهرمانی به دلیل تفاضل گل کمتر بود.

حالا هیچ بعید نیست کمالوند در بازی با تیم همنام تهرانی به سوشا مکانی بازی دهد؛ دروازه‌بانی که در دیدار جام حذفی عملکرد بسیار ضعیفی داشت و هواداران آبادانی نیز انتقاداتی نسبت به عملکردش داشتند.

عکس از سجاد ایمانیان

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *