مدیرعامل باشگاه فنرباغچه ترکیه به ایران می‌آید + زمان برگزاری جلسه استیضاح ربیعی و آخوندی – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری تسنیم: تیم تراکتورسازی سه‌شنبه هفته آینده در چهارمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الجزیره امارات خواهد رفت که «عزیز ییلدیریم» تماشاگر ویژه این بازی خواهد بود
عزیز ییلدیریم، مدیرعامل باشگاه فنرباغچه ترکیه است که با هماهنگی‌های انجام شده قرار است ابتدای هفته آینده وارد ایران شود. او میهمان ویژه باشگاه تراکتورسازی است و برای دیدار با مصطفی آجورلو و برخی از مسئولان استانی آذربایجان شرقی به ایران می‌آید.

قرار است عزیز ییلدیریم یکشنبه هفته آینده وارد تهران شود و پس از دیدار با مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به تبریز سفر کند. مدیرعامل باشگاه فنرباغچه ترکیه بازی تراکتورسازی – الجزیره را هم از نزدیک تماشا می‌کند. دیدار با برخی از مسئولان استانی آذربایجان شرقی و شهر تبریز هم جزو دیگر برنامه‌های عزیز ییلدیریم در ایران است.

خبرگزاری تسنیم: تیم تراکتورسازی سه‌شنبه هفته آینده در چهارمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الجزیره امارات خواهد رفت که «عزیز ییلدیریم» تماشاگر ویژه این بازی خواهد بود.

——————-

خبرگزاری ایرنا: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه استیضاح وزیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز یکشنبه و استیضاح راه و شهرسازی روز سه شنبه هفته آینده برگزار می شود

خبرگزاری ایرنا: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه استیضاح وزیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز یکشنبه و استیضاح راه و شهرسازی روز سه شنبه هفته آینده برگزار می شود.

وی ادامه داد: پیشنهاد ما برای جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاوزی چهارشنبه هفته آینده است، ولی به دلیل آنکه امروز طرح استیضاح وزیر جهادکشاورزی اعلام وصول شده هنوز وزیر جهاد کشاورزی نظر نهایی خود را در مورد روز استیضاح اعلام نکرده است.

اکبر رنجبرزاده افزود: جلسه استیضاح علی ربیعی وزیر کار روز یکشنبه هفته آینده و آخوندی وزیر راه سه شنبه آینده برگزار می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *