بیانی: آسیا به استقلال احترام گذاشت – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری مهر: شاهرخ بیانی در خصوص تساوی دو بر دو استقلال برابر العین گفت: بازی فوق العاده زیبایی را از استقلال شاهد بودیم
بیانی در خصوص خط هافبک استقلال هم گفت: امید ابراهیمی، جباری، فرشید اسماعیلی و باقری عملکرد بسیار قابل قبولی داشتند و دیدیم اجازه خودنمایی به هافبک های العین را ندادند و در خط حمله هم تیام نشان داد که یکی از خرید های خارجی خوب استقلال در دهه اخیر است و توانسته در چهار بازی، چهار گل به ثمر برساند و این نشان از حرفه ای بودن و چارچوب شناسی این مهاجم است. تیام دو گل وارد دروازه العین کرد که تقریبا هر دو یک شکل بود و نشان داد که این مدل از گل زنی در تمرینات کار شده است.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: حسین حسینی نشان داد بی دلیل نیست که به تیم ملی دعوت شده و هم به طور کامل در دروازه استقلال قرار می گیرد. او دیروز با سیو عالی نشان داد که از تجربه بالایی برخوردار است و می تواند یکی از امیدهای ما در جام جهانی باشد.

خبرگزاری مهر: شاهرخ بیانی در خصوص تساوی دو بر دو استقلال برابر العین گفت: بازی فوق العاده زیبایی را از استقلال شاهد بودیم. این تیم توانست یکی از قدرت های بزرگ آسیا را در کشور خود متوقف کند و مطمئنا اگر مشکلات داوری وجود نداشت آبی پوشان برنده این دیدار بودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دوشنبه آینده نوبت العین است که به تهران بیاید و مقابل استقلال قرارگیرد. فکر می کنم هفته آینده روز هواداران استقلال خواهد بود که با پرکردن کامل ورزشگاه خود را آماده یک پیروزی بزرگ برابر العین خواهند کرد.

وی تأکید کرد: استقلال از درون دروازه تا خط حمله فوق العاده بود و بدون اشتباه بازی کرد و اگر دو گل دریافت کرد یکی به دلیل فشار زیادی بود که روی تیم قرار گرفته بود و دیگری به خاطر کمک داور به العین بود.

وی در خصوص قضاوت بن علی هم اظهار داشت: در این مورد صحبت نکنیم بهتر است. فکر می کنم دوست و دشمن متوجه شدند که او اصلاً در حد و اندازه این دیدار نبود و قضاوتش افتضاح بود و تنها هدفش این بود که استقلال نتواند مقابل العین به سه امتیاز دست پیدا کند. اگرچه آبی پوشان با تساوی تیم های دیگر گروه یعنی الهلال و الریان همچنان صدرنشین باقی ماندند ولی باید مراقب این نوع قضاوت ها باشند تا در آینده بیشتر از این متضرر نشوند.

پیشکسوت استقلال در ادامه تأکید کرد: شفر آنالیز خوبی از العین داشت و در این دیدار توانست نقاط قوت العین را متوقف کرده و اجازه ندهد بازیکنانی همچون عمر عبدالرحمان د زمین هر کاری می خواهند انجام دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *